1 червня 2022 року БФ “УАФ КОЙН” підписали меморандум про співпрацю з авторками та режисерками документального фільму про бійців Сил Спеціальних Операцій “Вовк. Страху нема”. Ми окремо збиратимемо на наші рахунки кошти для завершення виробництва стрічки.

Долучитися коштами можна на рахунки нижче.
Обов’язково вказуйте у призначенні платежу “На виробництво фільму”, або, якщо призначення вказати неможливо – зв’яжіться з нами через [email protected] чи будь-яку соцмережу!

Слово авторкам!

ПІДТРИМАЙТЕ ВИРОБНИЦТВО НАЦІОНАЛЬНОГО КІНО
«ВОВК. СТРАХУ НЕМА / WOLF. NO FEAR»

Реальні історії Захисників можуть і повинні стати тією силою, яка показує правду.

Кіно «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» – це щирі історії Захисників України, Воїнів Сил спеціальних операцій, з перших вуст про події, що відбувались і відбуваться довкола нас.
Ще один день на цій землі, який ми маємо можливість прожити – це щоденна робота наших Воїнів – вовкулаків, характерників, Воїнів Ночі, які виборюють Світло. Хто ж ці люди, які щохвилинно ризикують своїм життям задля нашого ще одного дня? – Розкаже і покаже стрічка «ВОВК. СТРАХУ НЕМА».

Українські автори та режисери Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко з 2015 року створюють незалежне документальне кіно про війну в Україні та Захисніків. Сьогодні, вони працюють над завершенням створення 7-го документального фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» (тривалість стрічки 93 хвилини) про Сили спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України. Усі операції ССО України, які здійснюють Захисники, охороняються державною таємницею. Тому у цій стрічці автори спільно з Воїнами зафільмували 23 хвилини художньої частини спецоперації, яку відтворили справжні Воїни.

Сьогоднішнє покоління цього фільму бачить результати героїчної боротьби щоденно через безліч каналів ЗМІ. Стрічка не про виклад перебігу подій в хронологічній послідовності – про можливість відчути, пережити та зрозуміти що за кожним з цих результатів стояли конкретні люди – наші воїни. Наша мета – закласти основу для зміни мислення – про виховання молодого покоління довкола історії, культури і всього того, що об’єднує у себе поняття «гуманітарної аури» кожної країни. Це про патріотизм, бойовий дух та готовність захищати свій дім всіма силами! ВІЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТВОРИТЬ ВІЛЬНУ ІСТОРІЮ.

Всі авторські документальні фільми Тетяна та Анна створювали власним коштом. Через повномасштабне вторгнення цей 7-мий документальний фільм потребує фінансової підримки.

Нам потрібно зібрати 12000 доларів, щоб створити звук Dolby Digital Sound 5.1 (українську та англійську версії), виготовити титри, зробити мастеринг фільму та виготовити афіші.

Будь-яка допомога цінується, кожна пожертва допоможе, і кожне поширення цього повідомленням може підтримати! Сила мистецтва і кіно засвідчать та прискорять перемогу України та всього світу!

Банківські реквізити для підтримки

Гривневий

IBAN
UA583052990000026008006808870

Найменування отримувача
БО БФ УАФ КОІН

Код отримувача
44880818

Назва банку
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу
Виробництво фільму

Доларовий

IBAN
UA143052990000026007006813770

Company name
CO CF “UAF COIN”

Company address
UA 01032 Kyiv, Saksaganskogo st. 74b, office 11
Bank name
JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

Bank SWIFT code
PBANUA2X

Comments
For film production

Correspondent bank 1
JP Morgan Chase Bank, New York ,USA

Account in the correspondent bank 1
001-1-000080
SWIFT Code of the correspondent bank 1
CHASUS33

Correspondent bank 2
The Bank of New York Mellon, New York, USA

Account in the correspondent bank 2
890-0085-754
SWIFT Code of the correspondent bank 2
IRVT US 3N

На головну

Прокрутка до верху
Догори