Завдяки всім, хто останнім часом купував UAFcoin, ми нарешті змогли зробити заплановане: купити “очі” нашим військовим. Перші два з чотирьох тепловізорів уже виїхали!
З рахунку зберігання знято 8 464 USDC (криптодолари). Посилання на транзакцію
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/04/image-1024x362.png)
Гроші були виведені через біржу Binance. Посилання на транзакцію
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/04/image-1-1024x391.png)
Два тепловізори та кріплення до них було сплачено
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/04/image-2-1024x759.png)
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/04/image-3-1024x740.png)
На карті Монобанку залишилося близько 18 тисяч гривень (знімали більше на випадок коливань при конвертаціях курсу). Відзвітуємо за них окремо при купівлі наступних двох.
Дякуємо вам до неба!