18 травня пан Антон Котенко передав UAF coin 45 000 грн
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/05/image-3.png)
Вони були передані Ярославу Демешину на збір на ПНБ для розвідки. Також UAF поспілкується зі спеціалістами з оптики, щоби знайти потрібний прилад швидше та дешевше.
Посилання на пост
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/05/image-7.png)
![](https://uafcoin.com/wp-content/uploads/2022/05/image-6-1024x218.png)
18 травня пан Антон Котенко передав UAF coin 45 000 грн
Вони були передані Ярославу Демешину на збір на ПНБ для розвідки. Також UAF поспілкується зі спеціалістами з оптики, щоби знайти потрібний прилад швидше та дешевше.
Посилання на пост